Na czym polega leczenie bioenergoterapeutyczne?

Bioenergoterapia jest metodą leczenia bazująca na właściwościach energetycznych ludzkiego organizmu. Przepływy energii, jej zaburzenia i niedobory mogą w istotnysposób przełożyć się na samopoczucie, nasilenie schorzeń oraz występowanie dolegliwości.

Ta metoda leczenia jest dostępna dla każdego, niezależnie od wieku, kondycji lub stanu zdrowia. Nie ma przeciwwskazań wobec jej stosowania ani szkodliwych skutków ubocznych, ponieważ jest bezinwazyjna i bezbolesna. Leczenie odbywa się bezdotykowo i nie wymaga przyjmowania żadnych środków farmakologicznych.

Istotą bioenergoterapii jest niwelowanie przyczyn chorób, czyli zaburzeń energetycznych oraz pobudzanie komórek do regeneracji.

Terapia rozpoczyna się od oceny sytuacji energetycznej organizmu. Drugi etap leczenia polega na oczyszczeniu ciała z zaburzeń energetycznych i doenergetyzowaniu go, by móc zainicjować proces odnowy.

Bioenergoterapia jest uniwersalną metodą leczenia, działająca w przypadku wielu schorzeń. W mojej praktyce pracowałem zarówno z osobami chorymi na nowotwory, zaburzenia hormonalne czy przewlekłe bóle, jak i mającymi problemy z widzeniem, krążeniem, nerwicą lub depresją. Efekt leczenia to wypadkowa umiejętności bioenergoterapeuty oraz nastawienia chorego, bo wiara w powodzenie metody ma duży wpływ na to, jakie skutki przyniesie.

Liczba i długość sesji jest kwestią indywidualną, ponieważ zależy od typu oraz poziomu zaawansowania dolegliwości. Bioenergoterapia w żaden sposób nie koliduje ze standardowymi metodami leczenia i może stanowić ich uzupełnienie oraz wsparcie dla terapii konwencjonalnej w sferach, w których jej efekty nie są zgodne z oczekiwaniami. Często to właśnie łączenie obu metod przynosi najlepsze rezultaty dla chorego.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *