Dawid Kołodziejczak – kilka słów o mnie

Bioenergoterapia i medycyna alternatywna są częścią tradycji przekazywanych w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie, zaczynając od prababci, która zajmowała się medycyną ludową. Sześć lat temu postanowiłem związać swoje życie z bioenergoterapią, ponieważ uważam, że posiadanie takich umiejętności zobowiązuje mnie do pomocy innym.

Moje kwalifikacje potwierdzają tytuły i certyfikaty. Posiadam stopień Mistrza Bioenergoterapii oraz Czeladnika Radiestezji. Dodatkowo ukończyłem kursy biomasażu oraz terapii manualnej, czyli masażu konwencjonalnego.

Metody terapii, które stosuję, uważam nie za alternatywę, ale uzupełnienie metod konwencjonalnych i w żadnym wypadku nie zalecam rezygnowania ze standardowego leczenia.

Lekarz i bioenergoterapeuta są w stanie współdziałać dla dobra pacjenta, a on sam powinien móc skorzystać ze wszystkich możliwości, które oferuje mu medycyna, niezależnie od jej rodzaju.

Zachęcam do zadawania pytań oraz kontaktu w prawie wizyt pod numerem 698 656 084. Do swojego gabinetu zapraszam w każdy poniedziałek po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *