Co mogę dla Ciebie zrobić?

Bioenergoterapia

Jest jedną z dziedzin medycyny niekonwencjonalnej, skupioną na właściwościach energetycznych ludzkiego organizmu. To metoda nieinwazyjna i holistyczna, dążąca do poprawy funkcjonowania całego ciała, co pomaga w łagodzeniu lub usuwaniu konkretnych dolegliwości.

Radiestezja

Szerzej znana jako różdżkarstwo, pozwala odczytywać z otoczenia informacje, które mogą decydować o naszym zdrowiu i samopoczuciu. Radiesteta jest w stanie odbierać wspomniane sygnały za pomocą różdżki lub wahadła i formułować wnioski pomocne w leczeniu.

Chirurgia fantomowa

To odmiana bioenergoterapii, skupiona na modyfikacji obrazu energetycznego człowieka, nazywanego fantomem. Jest ona w stanie usunąć blokady w przepływie energetycznym, które mogą przyczyniać się do powstania dolegliwości.Chirurgia fantomowa jest przydatna między innymi w leczeniu bólów kręgosłupa.

BSM – biostymulacja mózgu

Metoda terapeutyczna ściśle związana z ludzką podświadomością, która po aktywowaniu jest w stanie wywołać pozytywną reakcję organizmu. Specjalista z tej dziedziny podejmuje działania pozwalające modyfikować podświadomość w celu pozbycia się negatywnych stanów psychofizycznych, takich jak lęki, fobie i uzależnienia.